Animator zabaw

 • Zapraszamy nauczycieli, animatorów zabaw oraz osoby zainteresowane tematem na szkolenie pt.: „Animator zabaw i działań plastycznych„. Szkolenie odbędzie się w dniu 15.03.2014 w godzinach 9.00-14.30 w Przedszkolu nr 62 we Wrocławiu. Szczegóły

 

 •  Logopedów zapraszamy na najbliższe szkolenia:

22-23.03.2014 – Niedokształcenie mowy – afazja rozwojowa. więcej

29-30.03.2014 – Programy rozwoju mowy dla dzieci z trudnościami w komunikowaniu się. więcej

 

 •  Pedagogów, psychologów i terapeutów zapraszamy na specjalistyczne szkolenieSystemowa Terapia Rodzin pt.: „Diagnoza psychologiczna sytuacji rodzinnej klienta w oparciu o Systemową Terapię Rodzin” w dniach 12 i 13.04.2014. Szkolenie odbędzie się w Instytucie Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego. Na nasze zaproszenie przyjadą do Wrocławia terapeuci z Ośrodka Szkoleń Systemowych z Krakowa, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

logo WrocławiaW ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – Praczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl).

 

 • Najbliższe spotkanie warsztatowe w Klubie Rodziców odbędzie się 20.03.2014 – zapraszamy na warsztat pt.: „Jak porozumieć się ze swoim nastolatkiem„. Z przyczyn od nas niezależnych warsztat o bajkoterapii przeniesiony został na 22.05.2014. Na oba warsztaty są jeszcze miejsca, obowiązują zapisy na kontakt@familandia.pl

 

 • W tym tygodniu rozpoczynamy trzecią już edycję warsztatów „Być mamą” – wszystkie mamy zapisane na ten cykl spotkań zapraszamy serdecznie w czwartek w godzinach 10.00 – 12.30. Lista uczestniczek jest już zamknięta. Kolejna edycja planowana jest na miesiące wrzesień – listopad i już rozpoczęły się zapisy.

 

 • Nawiązaliśmy współpracę z Pogotowiem Opiekuńczym w naszej okolicy – jeżeli mają Państwo niepotrzebne ubrania w dobrym stanie dla dzieci w wieku 3-14 lat bardzo prosimy o kontakt (kontakt@familandia.pl lub tel. 503 41 38 51), przekażemy je w Państwa imieniu dla dzieci z tego Ośrodka.

 

 • Jedna z naszych mam – klubowiczek oferuje darmowe rozliczanie PIT-ów za rok 2013 w zamian za przekazanie 1% podatku dla „Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą„, która wspiera jej synka w rehabilitacji. Szczegółowe informacje można przeczytać na stronie www.dzieciom.pl/podopieczni/23660
 • ZA DARMO rozliczam każdy PIT za 2013 !!
  także elektronicznie, czyli tak zwane e-pity przez internet, wtedy nawet zwroty podatku przelewane są z urzędu szybciej 🙂
  jako mgr księgowości z 15-letnim doświadczeniem zawodowym i ceryfikatem państwowym/licencję księgowoą nr 18930/2000.każdemu rozliczę Pit roczny 2013 zupełnie za darmo! z ulgami na dzieci, internetową i wszelkimi możliwymi odliczeniami, także pity z dochodami zagranicznymi, oraz rozliczenia zwrotu VAT jako ulgi budowlnej/remontowej, rozliczam małżeństwa, emerytów/rencistó lub indywidualnie.
  Wystarczy skontaktować się ze mną na tel. 79 65 19 802 lub mailowo m.frank@supra.net lub 77mf@gmx.de, rozliczenie robię od ręki, także e-Pita, wystarczy wysłać mi mailowo (skan lub zdjęcie)  pitów-11 lub innych dokumentów, a ja przygotuję rozliczenie roczne, wyślę i dostarczę potwierdzenie złożenia wraz z deklaracją, wszystko może odbyć się wyłącznie drogą mailową / przez internet.