Bobas Lubi Wybór!

 

  • UWAGA! Stowarzyszenie FamiLANDIA otwiera na Stabłowicach nowy Gabinet Terapeutyczny! W ofercie proponujemy terapię logopedyczną, pedagogiczną, psychologiczną, biblioterapię oraz doradztwo zawodowe i wychowawcze. Szczegóły w zakładce „Gabinet Terapeutyczny”!

 

  • Zapraszamy nauczycieli placówek oświatowych na najbliższe szkolenia:
    06.12 – Integracja sensoryczna – jak rozpoznać zaburzenia u dziecka?
    13.12 – Zabawy melodyczno-rytmiczne z użyciem wstążki.
    Szczegóły

 

  • Zapraszamy na kolejny waresztat dla rodziców pt.: „Nie chcesz wychować niejadka? – Bobas Lubi Wybór!„, który odbędzie się 27.11.2014 w Przedszkolu nr 62 przy ul. Stabłowickiej 97 w godzinach 16.30-18.30. Obowiązują zapisy! na kontakt@familandia.pl lub tel. 503 41 38 51 (sms-owo).

 

  • W ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – logo WrocławiaPraczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl).