Jak budować poczucie własnej wartości u dziecka?

 • Przedstawiamy Państwu nowy Informator Szkoleniowy dla Nauczycieli na rok szkolny 2014/15. W pracach nad informatorem starałyśmy się uwzględnić Państwa sugestie i potrzeby, dlatego w tej edycji znajdziecie Państwo wiele propozycji logopedycznych, szkoleń z zabawami ruchowymi, plastycznymi oraz propozycji wychowawczych.
 • Informator szkoleniowy FamiLANDII 2014_15

 

 • Trudne zachowania i muzyczna jesieńZapraszamy nauczycieli żłobków i przedszkoli na najbliższe szkolenia:
  24.09 – Trudne zachowania dzieci – bicie i gryzienie.
  01.10 – Zabawy muzyczne „Jesień”
  Szczegóły

 

 • Rodziców i opiekunów zapraszamy na najbliższy warsztat z cyklu „Rozumieć dziecko” pt.: „Jak budować poczucie własnej wartości u dziecka?” w dniu 18.09.2014 (czwartek) w godzinach 16.30-18.30 w Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu-Praczach Odrzanskich, przy ul. Brodzkiej 160 (budynek Domu Katechetycznego). Obowiązują zapisy! na kontakt@familandia.pl lub tel. 503 41 38 51 (sms-owo).

 

 

 • W ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – logo WrocławiaPraczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl).