Co nowego w FamiLANDII?

Z radością informujemy, iż w dniu 08.10.2019 otrzymaliśmy w KRS-ie wpis do statutu, który brzmi: „Doskonalenie zawodowe nauczycieli, pedagogów, psychologów i logopedów”. Tym samym możecie się Państwo ubiegać w swoich placówkach macierzystych o dofinansowanie naszych szkoleń. Poniżej można pobrać pełen statut Stowarzyszenia FamiLANDIA, wpis dotyczy Rdz.II, par.4  :

Zapraszamy Rodziców w dniu 25.11.2019 w godz. 18.00-20.00 na bezpłatny warsztat w Poradni Rodzinnej przy Parafii pw Św. Anny przy ul. Brodzkiej 160:
„Emocje dziecka – skąd wiedzieć co dziecko przeżywa i jak sobie z nimi radzić?”
Warsztat poprowadzi pedagog i psychoterapeutka Agnieszka Helwing-Brodala. Zapisy emailowe na: kontakt@familandia.pl

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Nawiązaliśmy współpracę z Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, które zaprosiło nas do współorganizowania Wrocławska Akademia Rodziny 2019. W związku z tym mamy dla Was do zaproponowania 3 bezpłatne warsztaty, które będą realizowane w ramach Wrocławskiej Akademii Rodziny

http://familandia.pl/nawet-nie-wiesz-jak-bardzo-cie-kocham-warsztaty-dla-par/

Zapraszamy Logopedów na szkolenie „Życie z zacięciem – jąkanie u dzieci i młodzieży, które poprowadzi dla nas Pani Justyna Solecka-Głodek:

http://familandia.pl/zycie-z-zacieciem-jakanie-u-dzieci-i-mlodziezy/

Dla Nauczycieli przedszkola mamy nie lada gratkę – szkolenie prowadzone przez Natalię Ogorełkową-Stańko:

http://familandia.pl/muzykoterapia-dla-przedszkolakow/

Włączamy się aktywnie w zbiórkę na rzecz ratowania życia Małgosi Kląskały – to sześcioletnia mieszkanka Stabłowic, uczestniczka naszych warsztatów, która choruje na groźnego raka dziecięcego – neuroblastomę. Obecnie Małgosia jest po megachemii i autoprzeszczepie szpiku. Przed Gosią ostatni etap leczenia nowotworu – immunoterapia przeciwciałami anty-GD2 w klinice w Greifswaldzie.
Zapraszamy na warsztat Rodziców i Nauczycieli pt.: „Integracja sensoryczna”. Warsztat odbędzie się 11.12.2019 w godzinach 17.30-19.30 w Sektorze 3 przy ul. Legnickiej 65. Warsztat poprowadzi Krystyna Pawelec – psycholog, terapeutka Integracji Sensorycznej. Całość zebranej kwoty zostanie przekazana na leczenie Małgosi – pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc – zapraszamy!