Diagnoza socjoterapeutyczna i przeciwdziałanie agresji

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń dla nauczycieli w październiku – najbliższe szkolenia to  Diagnoza socjoterapeutyczna Przeciwdziałanie agresji

oraz Symultaniczno-sekwencyjna metoda nauki czytania J. Cieszyńskiej – Moje sylabki i Integracja sensoryczna. Zapraszamy serdecznie! Więcej informacji i wykaz szkoleń w październiku w zakładce Szkolenia dla nauczycieli.

Poradnia Rodzinna przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – Praczach Odrzańskichlogo Wrocławia pracuje pełną parą. W zakładce “Warsztaty dla Rodzicow Rozumieć dziecko” opublikowaliśmy tematy proponowanych warsztatów dla rodziców oraz ich opis. W zakładce “Konsultacje indywidualne” można zapoznać się z godzinami i zakresem porad specjalistów. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! Wszystkie działania Poradni są bezpłatne dzięki współfinansowaniu projektu ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

Informujemy, iż nie ma już miejsc na najbliższy warsztat dla rodziców pt. „Mały terrorysta – czyli o dziecięcych atakach złości”. W związku z dużym zainteresowaniem powtórzymy ten warsztat w grudniu o czym poinformujemy Państwa na stronie i e-mailowo.

Wrocławska szkoła rodzenia „Mama Gaja” zaprasza na bezpłatne kursy szkoły rodzenia – szczegóły na stronie:  Mama Gaja