Diagnoza systemowa we Wrocławiu

Zapraszamy nauczycieli na najbliższe szkolenie:

 

 

  • W sobotę 26 kwietnia od godziny 10 do 18 w Poradni Rodzinnej mieszczącej sie w Domu Katechetycznym przy ul. Brodzkiej 160, odbędą się darmowe konsultacje logopedyczne w ramach ogólnopolskiej akcji „Dwa słowa na dwa lata to o 270 słów za mało”. Konsultacjami są objęte dzieci od 12 miesiąca życia do 3 roku życia. Zapisy pod numerem telefonu 501 323 190, bezpośrednio u logopedy Kamili Kopeć.

 

  • Najbliższe spotkanie warsztatowe w Klubie Rodziców odbędzie się 08.05.2014 – zapraszamy na warsztat pt.: „Cały rosnę, czyli o rozwoju psychoseksualnym dzieci przedszkolnych.” Wstęp wolny, obowiązują zapisy na kontakt@familandia.pl Szczegóły

 

  • Nawiązaliśmy współpracę z Pogotowiem Opiekuńczym w naszej okolicy – jeżeli mają Państwo niepotrzebne ubrania w dobrym stanie dla dzieci w wieku 3-14 lat bardzo prosimy o kontakt (kontakt@familandia.pl lub tel. 503 41 38 51), przekażemy je w Państwa imieniu dla dzieci z tego Ośrodka.

 

logo WrocławiaW ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – Praczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl).