Dobra współpraca między rodzicami a nauczycielami

Zapraszamy serdecznie nauczycieli na szkolenia w grudniu – więcej

Grudzień to dla nas czas podsumowań i przygotowań do kolejnych wyzwań w Nowym Roku. Zakończył się już II projekt Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu-Praczach Odrzańskich – dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów oraz konsultacji indywidualnych. Nowy projekt rozpocznie się najprawdopodobniej w połowie stycznia 2014, wtedy też poinformujemy o nowych propozycjach warsztatowych oraz podamy terminy konsultacji specjalistów.

Na spotkania Klubu Rodziców również zapraszamy od stycznia 2014 – w grudniu spotkań nie będzie. Planowany warsztat „Mały terrorysta – czyli o dziecięcych atakach złości” cz. I i II odbędzie się w styczniu.

Pilnie poszukujemy wolontariuszy do opieki nad dziećmi podczas warsztatów dla rodziców, które organizujemy w Klubie Rodziców. Spotkania będą odbywać się 2x w miesiącu, w czwartki, w godzinach 16.30-18.30. Jeśli ktoś chciałby w taki sposób pomóc, bardzo prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@familandia.pl lub telefoniczny do Agnieszki Helwing-Brodali: 503 41 38 51. W ramach stowarzyszenia możliwe jest również odbycie praktyki studenckiej dla studentów pedagogiki wszystkich uczelni.