Dzień Dziecka

  • Wraz z Przedszkolem nr 62 i Agencją Opiekunek „Projekcja” zapraszamy Dzieci i Rodziców na zabawę z okazji Dnia Dziecka02.06.2014 w godz. 16.30-17.30 na przedszkolnym placu zabaw. W programie zabawy znajduje się: malowanie twarzy, nauka tańca dla dzieci, zabawy w języku angielskim, zabawy muzyczne z animatorem. A dla rodziców: zapoznanie się z marką kosmetyków „TianDe” z
    możliwością zakupu oraz zapoznanie z ofertą Agencji Opiekunek „Projekcja” – www.projekcja.wroclaw.pl OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

 

  • 05.06 (czwartek) zapraszamy rodziców na bezpłatny warsztat pt.: „Zabawy przygotowujące dziecko do przyszłej nauki czytania i pisania – o dojrzałości szkolnej słów kilka.” OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

 

 

  • logo WrocławiaW ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – Praczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl).