Dzień Dziecka!

Zapraszamy dzieci (0-6lat) i rodziców dnia 06. czerwca na zabawę z okazji Dnia Dziecka!  Zabawa odbędzie się w ramach spotkania Klubu Rodziców w Szkole Podstwowej nr 22. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, kto chętny proszę się szybko zgłaszać! Będzie to około godzinne spotkanie dla Mam/Tatusiów z Maluchami. Na spotkaniu będziemy poznawać proste wierszyki, śpiewać piosenki ilustrowane ruchem, bawić się przy muzyce, a także rozwijać plastyczne zdolności Dzieci i Rodziców. Zależy nam na dobrej zabawie zarówno tych małych jak i dużych uczestników Rozpoczynamy o godz. 17.00!
Prowadzące: Jagoda Rak i Karolina Knejter-Bartosz – pedagożki, animatorki, nauczycielki wychowania przedszkolnego.
Udział w zabawie jest bezpłatny. Prosimy o zgłoszenia e-mailowo na kontakt@familandia.pl lub telefonicznie 503 41 38 51. Ilość miejsc ograniczona.

Dzieci i rodziców zapraszamy na „Zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków” dla 2-3 latków. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu, w środy i piątki w godzinach od 9.00 – 11.00.  Szczegóły

W zakładkach Klub Rodziców i BYĆ MAMĄ dodaliśmy kilka zdjęć z naszych spotkań. Niedługo stworzymy galerię zdjęć – jeśli posiadacie zdjęcia z różnych naszych projektów prosimy o przysłanie na kontakt@familandia.pl. Opublikujemy je na naszej stronie.

Pierwsza część projektu Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu-Praczach Odrzańskich została zakończona. W ramach projektu odbyły się warsztaty dla rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko”, warsztaty dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą” oraz udzielono wielu konsultacji specjalistycznych: psychologa, pedagoga, prawnika, doradcy życia rodzinnego oraz duszpasterza. Druga część projektu planowana jest po wakacjach w miesiącach: wrzesień, październik i listopad. W sierpniu opublikujemy dokładny harmonogram pracy Poradni.

Polecamy ciekawą inicjatywę dla pracujących w domu rodziców – Klub Pracy Rodzica. Wszystkich zainteresowanych stworzeniem grupy rodziców pracujących razem prosimy o kontakt. Szczegóły na stronie www.klubpracyrodzica.pl