Ferie zimowe

Rozpoczęły się ferie zimowe, w czasie których spotkania Klubu Rodziców nie odbywają się. Kolejne spotkanie odbędzie się dopiero 14.02.2013r. Życzymy wszystkim znajomym Rodzicom, Dzieciom i Nauczycielom dobrego odpoczynku i mile spędzonego czasu na feriach 🙂

Prace nad Informatorem szkoleniowym dla Nauczycieli na rok 2013 zostały zakończone. Sukcesywnie będziemy publikować informacje o najbliższych warsztatach, a zainteresowanych pełną ofertą prosimy o przysłanie e-maila o treści „Informator szkoleniowy” na adres: szkolenia@familandia.pl. Na Państwa adres prześlemy wówczas przygotowaną ofertę.

W zakładce Szkolenia dla Nauczycieli znajdą Państwo opisy najbliższych szkoleń: „Czy tu manipulują”, „Integracja sensoryczna” oraz „Tajniki szyblkiej nauki”. Zapraszamy na szkolenia!

 

Informujemy, iż Parafia p.w. Św. Anny w Praczach Odrzańskich wystąpiła do Urzędu Miasta z wnioskiem o utworzenie Poradni Rodzinnej, w której nasi specjaliści będą udzielać konsultacji indywidualnych oraz prowadzić warsztaty dla Rodziców. W niedługim czasie opublikujemy informację na temat godzin konsultacji specjalistów oraz tematów proponowanych warsztatów.