Informator szkoleniowy dla nauczycieli 2017/18

Już jest 🙂
Przedstawiamy Państwu najnowszy informator szkoleniowy dla nauczycieli i logopedów na rok 2017/18 – do pobrania poniżej:

Informator szkoleniowy FamiLANDii 17_18

 

 

 

Trwa nabór na warsztaty umiejętności wychowawczych pt.: „Jak mówić, aby dzieci słuchały, jak słuchać, aby dzieci mówiły?„. Warsztat rozpocznie się 09.09.2017 – zapraszamy serdecznie! Pozostało 8 wolnych miejsc.

Opis warsztatu

 

 

 

 Inaugurujemy rok szkoleniowy dla nauczycieli propozycją muzyczną: pierwsze szkolenie odbędzie się już 23.09.2017 temat: „Zabawy muzyczno-ruchowe oraz elementy systemu „Edukacji przez ruch”.
Opis szkolenia 

Zapraszamy!

 

 

 

 Od września będziemy kontynuować projekt „Świadomi dorośli – mniej przemocy”. W ramach projektu możemy przyjechać do Twojego żłobka, przedszkola lub szkoły podstawowej na terenie Wrocławia i przeprowadzić bezpłatne warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Projekt jest współfinansowany przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl)  Szczegóły projektu

 

 

 

Porlogo Wrocławiaadnia Rodzinna przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu-Praczach Odrzańskich zaprasza na warsztaty i konsultacje indywidualne. Działania w ramach poradni są bezpłatne, współfinansowane przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl)