Jak mówić do dzieci i jak je słuchać

Rozpoczynamy nabór do grupy dla rodziców w wieku 0-8 lat na warsztat umiejętności wychowawczych pt.: Jak mówić, aby dzieci słuchały. Jak słuchać, aby dzieci mówiły„. Cykl składa się z 6-ciu warsztatów po 3h w miesiącach listopad i grudzień. Szczegóły

W najbliższy czwartek (24.10.2013) odbędzie się warsztat dla rodziców pt.: „Moc terapeutyczno-wychowawcza płynąca z baśni” w godz. 16.30-18.30 w SP nr 22. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! na kontakt@familandia.pl lub tel. 503413851. Zapraszamy serdecznie! Natomiast odwołany warsztat o rozwoju przedszkolaka odbędzie się w dniu 28.11.2013.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – Praczach Odrzańskichlogo Wrocławia. W tym tygodniu są jeszcze miejsca do prawnika – kto potrzebuje porady prawnej proszę skorzystać. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY pod nr tel. 503 41 38 51 lub e-mailowo: kontakt@familandia.pl.  Wszystkie działania Poradni są bezpłatne dzięki współfinansowaniu projektu ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

Nauczycieli i animatorów zabaw dla dzieci zapraszamy na sobotnie szkolenie pt.: „Animator zabaw i działań plastycznych”. Więcej informacji w zakładce Szkolenia dla nauczycieli.