Konflikt – czy to normalne?

Zapraszamy na bezpłatny warsztat realizowany w ramach Wrocławskiej Akademii Rodziny, której jesteśmy partnerem! Głównym organizatorem Akademii jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Zapisy na warsztat:
https://wcrs.wroclaw.pl/rodzina_13grudnia

Opis warsztatu:
Podczas warsztatów będziemy odpowiadać na takie pytania jak:
Czy konflikt jest konieczny? Czy da się przez niego przejść nie tracąc siebie? Po co nam konflikt? Czy można go rozumieć i po co nam w ogóle jego rozumienie?

Na warsztatach dowiemy się czym jest konflikt i co można z nim i w nim zdziałać. Porozmawiamy o tym jak ważna jest świadomość siebie i zjawisk związanych z konfliktowaniem się. Dowiemy się jakim stylem przez konflikt podążamy, a także jak postrzegać możemy swoich oponentów. Na zakończenie odkryjemy, co jest najlepszym rozwiązaniem.

Prowadząca: Katarzyna Czekierda – psycholog i teatrolog, psychoterapeuta, wykładowca akademicki. Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu i Akademii Teatralnej w Warszawie. Absolwentka całościowego kurs psychoterapii w podejściu systemowym Fundacji Na Szlaku oraz Zakładu Terapii Rodzin Collegium Medicum w Krakowie oraz wielu innych pomniejszych, rozwijających kompetencje pracy z ludźmi. Aktywna uczestniczka wielu krajowych i międzynarodowych konferencji oraz seminariów porządkujacych doświadczenia zawodowe. Na co dzień pracuje na uczelni oraz w prywatnym gabinecie z dziećmi i dorosłymi, z parami i rodzinami. Prywatnie mama czwórki dzieci.

Podczas warsztatów zapewniona jest opieka i zabawa dla dzieci przez wspaniałe Lupikowo!

Z A P R A S Z A M Y