Maluchy rosną nie tylko wiosną

Termin: 04-05.03.2017 (sb-ndz) w godz.9.00-16.30 (sobota), 8.00-15.30 (niedziela )

Miejsce: Przedszkole nr 62, ul. Stabłowicka 97, Wrocław

Prowadząca: mgr Anna Jendryka trener Stowarzyszenia Klanza, współautor prezentowanego materiału.

Opis szkolenia:

Warsztaty i płyta, adresowane są do nauczycieli wychowania przedszkolnego, animatorów klubów malucha, studentów, rodziców   i dziadków. Zawierają kolejnych 20 nowych autorskich piosenek, zabaw, pląsów napisanych z myślą o pracy z najmłodszymi dziećmi. Wszystkie utwory zawarte są w   nowym dwupłytowym albumie CD.

Warsztaty  są kontynuacją poszukiwań sposobów  pracy z dzieckiem przedszkolnym, szczególnie tym najmłodszym. To materiał autorski zawierający  20 nowych piosenek, zabaw, pląsów  ułatwiających nauczycielowi stworzenie wyjątkowej atmosfery w grupie, a dzieciom dający poczucie, że przedszkole jest miejscem niezwykłym, w którym każdy może czuć  się dobrze i bezpiecznie.

Program warsztatów zawiera propozycje zabaw przy muzyce, łatwe układy ruchowe, zabawy ze śpiewem, ćwiczenia teatralne, ćwiczenia twórcze, a także  proste pomysły plastyczne i  rozwiązania scenograficzne z powszechnie dostępnych materiałów.

Zapraszamy serdecznie!!!

Koszt: 250 zł

Zapisy i kontakt: szkolenia@familandia.pl
Przy zgłoszeniu prosimy o podanie nazwy szkolenia, imienia i nazwiska, nr tel. do kontaktu oraz danych do faktury, jeśli jest potrzebna.