Mały terrorysta

czyli o dziecięcych atakach złości

Zapraszamy Państwa na warsztat „Mały terrorysta – czyli o dziecięcych atakach złości”. Drugi i trzeci rok życia to trudny czas w życiu dziecka, pełen wyzwań, intensywnych i skrajnych emocji. Rodzice dwu i trzylatków często potrzebują pomocy i czują się bezradni lub obwiniają siebie za trudne zachowania dziecka. Co zrobić kiedy maluch złości się, krzyczy, kładzie na ziemi i tupie nogami? Jak poradzić sobie z atakami histerii? Tego rodzice mogą dowiedzieć się podczas pierwszej części warsztatów.  Drugie spotkanie ma na celu praktyczne przećwiczenie teorii, którą uczestnicy poznają w części pierwszej, mające na celu przyjrzenie się konkretnym, z życia wziętym przykładom i wspólną próbę poszukiwania dobrych rozwiązań.

Prowadząca: Agnieszka Helwing-Brodala – pedagog o specjalizacji poradnictwo, absolwentka Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu (terapia Gestalt), trener Wideotreningu Komunikacji, terapeuta pedagogiczny, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w nurcie psychodynamicznym. Pracuje z rodzinami i nauczycielami wspierając ich w trudnościach wychowawczych, autorka projektów edukacyjnych i wychowawczych dla rodziców i nauczycieli oraz projektów wspierających matki w początkowym okresie macierzyństwa. Prowadzi terapię pedagogiczną dzieci i psychoterapię osób dorosłych, stale pracuje pod superwizją.

Termin warsztatów:
ze względu na realizację przez nasze stowarzyszenie projektu „Świadomi dorośli – mniej przemocy” współfinansowanego przez Gminę Wrocław, warsztat „Mały terrorysta…” jest realizowany bezpłatnie w różnych placówkach oświatowych na terenie Wrocławia w terminie od kwietnia 2017 do grudnia 2017 (wyłączając wakacje). Harmonogram warsztatów można sprawdzić na naszej stronie www http://familandia.pl/harmonogram-warsztatow/

Miejsce: Poradnia Rodzinna przy Parafii pw. Św. Anny, ul. Brodzka 160

Inwestycja:
warsztat bezpłatny.

Informacje i zapisy: kontakt@familandia.pl, tel. 503 41 38 51