Metoda krakowska we Wrocławiu!

Zapraszamy nauczycieli do wzięcia udziału w wyjątkowych szkoleniach Symultaniczno-sekwencyjna metoda nauki czytania J. Cieszyńskiej – Moje sylabki oraz Integracja sensoryczna. Więcej informacji i wykaz szkoleń w październiku w zakładce  Szkolenia dla nauczycieli.

Informujemy, iż nie ma już miejsc na najbliższy warsztat dla rodziców pt. „Mały terrorysta – czyli o dziecięcych atakach złości – cz. II”. W związku z dużym zainteresowaniem powtórzymy ten warsztat w grudniu o czym poinformujemy Państwa na stronie i e-mailowo.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – Praczach Odrzańskichlogo Wrocławia. W zakładce “Warsztaty dla Rodzicow Rozumieć dziecko” opublikowaliśmy tematy proponowanych warsztatów dla rodziców oraz ich opis. W zakładce “Konsultacje indywidualne” można zapoznać się z godzinami i zakresem porad specjalistów. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY pod nr tel. 503 41 38 51 lub e-mailowo: kontakt@familandia.pl.  Wszystkie działania Poradni są bezpłatne dzięki współfinansowaniu projektu ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

Wrocławska szkoła rodzenia „Mama Gaja” zaprasza na bezpłatne kursy szkoły rodzenia – szczegóły na stronie:  Mama Gaja