Metoda prof. Cieszyńskiej ponownie we Wrocławiu!

  • Jak mówić, jak słuchaćTrwa nabór na grupę warsztatową dla Rodziców pt. „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły„. To cykl 6-ciu trzygodzinnych spotkań odbywających się dwa razy w miesiącu. Początek zajęć: 18.10.2014. Zgłoszenia do 10.10.2014 na kontakt@familandia.pl Szczegóły

 

 

  • Zapraszamy nauczycieli placówek oświatowych na najbliższe szkolenia:
    08.10 – Elementy  metody Marii Montessori w Montessori i Moje Sylabkicodziennej pracy z dziećmi.
    11.10 – Nauka czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną  prof. J. Cieszyńskiej – jak poprowadzić ciekawe zajęcia grupowe.
    Szczegóły na plakacie obok:

 

  • Rodziców i opiekunów zapraszamy na najbliższy warsztat z cyklu „Rozumieć dziecko” pt.: „Mały terrorysta, czyli o dziecięcych atakach złości” w dniu 02.10.2014 (czwartek) w godzinach 16.30-18.30 w Poradni Rodzinnej przy ul. Brodzkiej 160. Obowiązują zapisy! na kontakt@familandia.pl lub tel. 503 41 38 51 (sms-owo).

 

  • W ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – logo WrocławiaPraczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl).