Nauczyciel też człowiek. Emocje nauczycieli: złość – jak sobie z nią radzić?

Złość to emocja, którą przeżywa każdy człowiek bez wyjątku. Choć czasem trudno nam to przyjąć i zrozumieć, jest ona nam bardzo do życia potrzebna – m.in. dzięki niej posiadamy informację o naszych granicach i dodaje nam ona sił do wprowadzania zmian w naszym życiu. Podczas szkolenia przyjrzymy się tej trudnej emocji, sprawdzimy jaki niesie ze sobą przekaz oraz znajdziemy sposoby na jej przeżycie i odreagowanie.

Termin: 28.09.2018 w godz. 16.00 – 19.00

Miejsce: Centrum Sektor 3, ul. Legnicka 65, Wrocław

Program szkolenia:

  1. Funkcja złości.
  2. Fizjologia złości.
  3. Poszerzanie świadomości odczuwania złości.
  4. Złość a potrzeby.
  5. Sposoby odreagowywania złości.
  6. Ćwiczenie umiejętności stawiania granic.

Prowadząca: mgr Agnieszka Helwing-Brodala pedagog o specjalizacji poradnictwo, absolwentka Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu (terapia Gestalt), trener Wideotreningu Komunikacji, terapeuta pedagogiczny, psychoterapeuta w trakcie szkolenia przygotowującego do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje z rodzinami i nauczycielami wspierając ich w trudnościach wychowawczych. Autorka projektów edukacyjnych i wychowawczych dla rodziców i nauczycieli oraz projektów wspierających matki w początkowym okresie macierzyństwa. Prowadzi terapię pedagogiczną dzieci i psychoterapię osób dorosłych, stale pracuje pod superwizją.

Koszt: 120 zł. W cenę wliczona jest przerwa kawowa, zaświadczenia oraz materiały szkoleniowe dla uczestników.

Zapisy i kontakt: e-mail: szkolenia@familandia.pl (w tytule proszę podać nazwę szkolenia), tel. 695-745-135, 503 41 38 51