Nauka wartości patriotycznych przez zabawę

Zapraszamy na szkolenie pełnego pasji i zaangażowania historyka Pana Karola Wolańskiego, który przygotował dla Państwa ciekawe propozycje zajęć dla dzieci o tematyce patriotycznej. W ramach szkolenia otrzymacie Państwo scenariusze zajęć wraz z płytą CD 🙂

Termin: 05.10.2018 UWAGA! ZMIANA TERMINU!

26.10.2018 w godz. 16.00 – 19.00

Miejsce: Wrocław

Program szkolenia :
1. Przedstawienie roli nauczania patriotycznego u najmłodszych.
2. Pomysły na ciekawe zajęcia dotyczące treści historycznych i regionalnych dla dzieci i
przedszkolaków.
3. Śpiewanie piosenek patriotycznych z dziećmi, gry, zabawy i konkursy.
4. Uczymy o tradycjach i świętach w Polsce i za granicą.
5. Jak zaciekawić dziecko naszą „małą ojczyzną” ?
6. Gotowe propozycje uroczystości dla różnych grup wiekowych: „ Polskie Święta Narodowe dla przedszkolaka i ucznia” (scenariusze na płycie CD z muzyką).

Prowadzący: mgr Karol Wolański – absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku historia z wiedzą o społeczeństwie oraz języka angielskiego na specjalizacjach nauczycielskich. Nauczyciel w szkole podstawowej i praktyk. Pasjonat przekazywania wiedzy o przeszłości najmłodszym, dzieciom oraz młodzieży. Uczestnik wielu konferencji naukowych m. in. na Państwowym Uniwersytecie w Petersburgu.

Koszt: 130 zł. W cenę wliczona jest przerwa kawowa, zaświadczenia oraz materiały szkoleniowe dla uczestników wraz z płytą CD.

Zapisy i kontakt: e-mail: szkolenia@familandia.pl  (w tytule proszę podać nazwę szkolenia), tel. 695-745-135, 503 41 38 51