Niejadek czy żarłok?

 • Zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci na warsztat pt.: „Niejadek czy żarłok –niejadek kiedy zacząć martwić się o swoje dziecko?”. Spotkanie jest bezpłatne, odbędzie się w dniu 05.03.2015 w godz. 16.30-18.30 w Przedszkolu nr 62 przy ul. Stabłowickiej 97. Obowiązują zapisy na kontakt@familandia.pl

 

 • Nauczycieli zapraszamy na szkolenie „Zabawy muzyczne – WIOSNA” z niezwykle energiczną, pomysłową oraz posiadającą bogate doświadczenie w pracy z dziećmi Panią Natalią Ogorełkową-Stanko – muzykoterapeutką, rytmiczką i kompozytorką w jednej osobie!
  Termin szkolenia: 04.03.2015 w godz. 16.00-19.00
  Miejsce: Przedszkole nr 62, ul. Stabłowicka 97 we Wrocławiu
  Cena: 120 zł
  Szkolenie zawiera propozycję scenariuszy: na „Zakończenie Roku Szkolnego” oraz na „Dzień Mamy” z płytą CD!

 

 • Zakończyliśmy już pierwszy cykl warsztatów pt.: „Już wiem co zrobić, czyli o zapobieganiu przemocy wobec dzieci”. Bardzo dziękujemy uczestnikom za wspólne poszukiwania rozwiązań różnych trudnych sytuacji, które mogą spotkać nasze dzieci.

 

 

 • W ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – logo WrocławiaPraczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl).