Nowe wpisy w czytelni

  • Zapraszamy nauczycieli, logopedów, psychologów i pedagogów do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń w drugiej połowie roku szkolnego 2013/14. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych propozycji.  wiecej

 

logo WrocławiaW ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – Praczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl).

 

  • Nabór na warsztat „Być mamą” dla mam i dzieci do 1-go roku życia w terminie 06.03 – 22.05.2014 został zakończony. Kolejny cykl planowany jest na miesiące od września do listopada 2014. Szczegóły, opis warsztatu oraz opinie mam biorących w nim udział znajdziecie Państwo  tutaj

 

  • W najbliższy czwartek 13.02.2014 odbędzie się II część warsztatu pt.: „Mały terrorysta, czyli o dziecięcych atakach złości„. Lista uczestników tego warsztatu jest już zamknięta.

 

  • W dziale „Czytelnia„, w zakładce Dla Rodziców dokonaliśmy pewnych zmian – znajdą tam Państwo 3 różne katalogi: „Książki dla relaksu„, „Wychowanie” i „Rozwój dzieci„, a w nich nowe propozycje książek wartych przeczytania. Polecamy i zapraszamy do współredagowania tego działu.