Nowy informator szkoleniowy dla nauczycieli 2014/15

  • Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy Informator Szkoleniowy dla Nauczycieli na rok szkolny 2014/15. W pracach nad informatorem starałyśmy się uwzględnić Państwa sugestie i potrzeby, dlatego w tej edycji znajdziecie Państwo wiele propozycji logopedycznych, szkoleń z zabawami ruchowymi, plastycznymi oraz propozycji wychowawczych.
  • Informator szkoleniowy FamiLANDII 2014_15

 

  • Nabór na warsztat „Być mamązakończony. Dziękujemy wszystkim zgłaszającymPhoto by Zasti Foto się i odważnym mamom – decyzja o udziale w warsztacie, który będzie filmowany na pewno nie jest łatwa! Tym bardziej gratulujemy uczestniczkom! Mamy nadzieję, że będzie to dla Was wzbogacający warsztat, tak jak był dla mam z poprzednich edycji. Rozpoczynamy 11.09.2014 o godz. 10.00 w Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu-Praczach Odrzańskich.

 

  • Strefa Aktywnej MamyW imieniu zaprzyjaźnionej Fundacji Rodzina i Przedsiębiorczość zapraszamy na bezpłatny projekt pt.: „Strefa Aktywnej Mamy” dla kobiet, które po przerwie związanej z urodzeniem dziecka/ dzieci myślą o powrocie na rynek pracy. Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie Fundacji.

 

 

  • Z przykrością informujemy, iż ze względu na brak miejsca w Szkole Podstwowej nr 22, spotkania prowadzonego przez nas Klubu Rodziców zostają odwołane. Warsztaty dla Rodziców i Opiekunów z cyklu „Rozumieć dziecko” odbywać się będą w Przedszkolu nr 62 przy ul. Stabłowickiej 97 oraz w Poradni Rodzinnej przy ul. Brodzkiej 160. Szczegółowy harmonogram warsztatów opublikujemy wkrotce na naszej stronie.

 

 

  • logo WrocławiaW ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – Praczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl).