Nowy Rok 2013

Na cały Nowy Rok 2013 życzymy wszystkim Rodzinom, Przyjaciołom, Nauczycielom i Logopedom wszelkiej pomyślności i zadowolenia z życia!

Najbliższy Klub Rodziców odbędzie się w dniu 10.01.2013 w godz. 16.30-18.30. Miało to być spotkanie z kosmetyczką, lecz ze względu na nikłe zainteresowanie spotkamy się na luźnych ploteczkach i zabawie w kuleczkach 🙂

Informujemy, iż Parafia p.w. Św. Anny w Praczach Odrzańskich wystąpi w najbliższym czasie do Urzędu Miasta z wnioskiem o utworzenie Poradni Rodzinnej, w której nasi specjaliści będą mieli zaszczyt udzielać konsultacji indywidualnych oraz prowadzić warsztaty dla Rodziców. Trzymajcie kciuki, żeby się udało!

Rozpoczęliśmy już w Nowym Roku kalendarz szkoleniowy dla nauczycieli i logopedów. Zapraszamy serdecznie na pierwsze szkolenie pt.: „Techniki behawioralne w pracy z dziećmi” prowadzone przez mgr Annę Peisert. Szkolenie odbędzie się w dniu 26.01.2013 w godzinach 9.00 – 15.30. Szczegóły tutaj

Już wkrótce opublikujemy propozycje szkoleń/warsztatów dla nauczycieli na rok 2013. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie e-maila na adres: szkolenia@familandia.pl w treści wpisując: informator szkoleniowy. Na Państwa adres prześlemy wykaz propozycji na rok 2013.