Pantomima muzyczna

Termin: 11.01.2020 (sobota), w godz. 09.00 – 13.00

Miejsce: Przedszkole pod Wierzbami, Wrocław ul. Stabłowicka 95

Prowadząca:

mgr Natalia Ogorełkowa-Stańko – absolwentka Państwowego Instytut Muzyczno-Pedagogicznego Melitopol oraz Akademi Muzyczncznej we Wrocławiu. Pracuje od wielu lat jako nauczyciel gry na fortepianie, muzykoterapeuta, rytmiczka oraz na Uniwersytecie Wrocławskim jako wykładowca kierunków: Muzykoterapia, Edukacja Muzyczna w Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Z pasją wprowadza nowatorskie propozycje metod pracy z dziećmi.

Program szkolenia:

  1. Podstawowe zasady Pantomimy jako formy kreatywnego rozwoju dziecka
  2. Wykorzystywanie atrybutów w zabawach teatralnych
  3. Pantomima dla dzieci młodszych „ Jesienny las”, „Wiosna w ogródku” , „Świąteczne Aniołki” oraz inne
  4. Pantomima dla dzieci starszych z elementami baletu „Kopciuszek”, „Czerwony Kapturek”, „Szopka” oraz inne

Wszystkie formy teatralne są do wykorzystania na uroczystościach Przedszkolnych, uczestnicy dostaną materiały szkoleniowe oraz nagrania muzyczne.

Szkolenia zawierają bardzo łatwe i ciekawe zabawy muzyczne, rozwijające motorykę, pamięć, koncentrację i słuch, zabawy z instrumentami perkusyjnymi oraz różnymi atrybutami (chusty, szarfy, pompony). Na zakończenie przedstawię swoje najlepsze pomysły na uroczystości przedszkolne, zawarte w scenariuszach i nagraniach CD. Mogę się pochwalić nowymi formami pracy z dziećmi: pantomimą, musicalem, teatrem piosenki. („Kopciuszek”, „Smerfy u Babci”, „Dziadek do orzechów”, „Calineczka” i t.d.)” – N. Ogorełkowa-Stanko.

Koszt: 160 zł od osoby. W cenę wliczona jest przerwa kawowa, zaświadczenia oraz materiały dydaktyczne dla uczestników wraz ze scenariuszami i płytą CD.

Zapisy i kontakt: e-mail: szkolenia@familandia.pl (w tytule proszę podać nazwę szkolenia), tel. 695-745-135, 503-41-38-51