Jak porozumieć się z rodzicami?

Zapraszamy nauczycieli na szkolenie pt.: „Komunikacja z rodzicami – praktyczny warsztat dla nauczycieli„.
Termin: 27.05.2017 w godz. 09.00-14.00
Opis szkolenia 

 

 

 Rodziców zapraszamy na bezpłatny warsztat pt.: „DZIECKO W ŚWIECIE NOWYCH TECHNOLOGII
Będzie to spotkanie na temat dziecka w świecie komputerów, telefonów i nowych technologii, który ma na celu uświadomienie rodzicom z jakimi zagrożeniami i negatywnymi konsekwencjami może spotkać się ich dziecko w wirtualnym świecie. Rodzice poznają sposoby, dzięki którym zwiększą bezpieczeństwo swoich dzieci w sieci. Warsztat skierowany jest do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

TERMIN: 15.05.2017 (poniedziałek) w godz. 16.30-18.30
Miejsce: Poradnia Rodzinna przy Parafii pw Św. Anny, ul. Brodzka 160
Warsztat będą prowadzić studentki pedagogiki: Zuzanna Dymała i Małgorzata Perz.
Podczas warsztatu zapewniamy opiekę nad dziećmi od lat 2.
Ilość miejsc ograniczona.

 

 

 Ostatnim już szkoleniem dla nauczycieli w tym roku szkolnym będzie „Wspomaganie rozwoju dzieci ze specyficznymi problemami w nauce wg programu     integracji odruchów Sally Goddard-Blythe” – serdecznie zapraszamy!
Termin: 10-11.06.2017
Opis szkolenia

 

 

 Trwa realizacja projektu „Świadomi dorośli – mniej przemocy”. W ramach projektu możemy przyjeżdżamy do Twojego żłobka, przedszkola lub szkoły podstawowej na terenie Wrocławia i przeprowadzamy bezpłatne warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Projekt jest współfinansowany przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl)  Szczegóły projektu

 

 

 

Porlogo Wrocławiaadnia Rodzinna przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu-Praczach Odrzańskich zaprasza na warsztaty i konsultacje indywidualne. Działania w ramach poradni są bezpłatne, współfinansowane przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl)