Praca Poradni Rodzinnej

Z wielką radością informujemy, iż Poradnia Rodzinna przy Parafii pw. Św. Anny otrzymała dotację Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl) i od 15.01.2014 rozpoczęła kolejną, 3-letnią edycję.logo Wrocławia Zapraszamy do korzystania z konsultacji indywidualnych, warsztatów „Rozumieć dziecko” dla rodziców i opiekunów oraz warsztatów „Być mamą” dla mam z dziećmi do 1-go roku życia.

W dwa najbliższe czwartki – 23 i 30 stycznia zapraszamy na dwie części warsztatu dla rodziców dzieci 2-3 letnich „Mały terrorysta, czyli o dziecięcych atakach złości„. Warsztaty odbędą się w ramach cyklu „Rozumieć dziecko”, współfinansowanego przez Gminę Wrocław. Zapisy e-mailem na kontakt@familandia.pl – ilość miejsc ograniczona!

Rozpoczynamy nabór na warsztat „Być mamą” dla mam i dzieci do 1-go roku życia – termin warsztatu 06.03 – 22.05.2014. Szczegóły, opis warsztatu oraz opinie mam biorących udział w nim znajdziecie Państwo tutaj

Zapraszamy Nauczycieli do zapoznania się z propozycjami szkoleń, jakie przygotowaliśmy na II semestr roku szkolnego 2013/14. Przybyło kilka ciekawych warsztatów, zachęcamy do przejrzenia naszego informatora szkoleniowego więcej

plakat EFS 2014

 

W imieniu International House zapraszamy Państwa na bezpłatne kursy języka angielskiego, finansowane ze środków Unii Europejskiej. Oferta dotyczy m.in mam powracających na rynek pracy. Szczegóły w siedzibie placowki na ul. Ofiar Oświęcimskich 19a, Ip. oraz pod nr tel. 71/  78 17 290 do 92.