Klub Rodziców

W związku z dużym zainteresowaniem Tatusiów zmieniamy nazwę naszego Klubu Mam na Klub Rodziców. Bardzo się cieszymy z Waszej obecności i chcemy, aby ten Klub był również dla Was 🙂

 

Klub Rodziców na Praczach Odrzańskich we Wrocławiu

Jesteśmy mamami (bo od spotkań Klubu Mam się zaczęło) małych dzieci, które postanowiły zadbać o siebie i stworzyć w najbliższej okolicy miejsce do wspólnych spotkań. Spotykamy się, bo dobrze jest widzieć i mieć obok siebie inne, przyjazne matki. Dobrze jest rozmawiać z kimś, kto doskonale rozumie nasze problemy, gdyż sam właśnie je przechodzi. Dobrze jest też wyjść z domu i przełamać codzienną rutynę. Czerpiemy od siebie siłę, wsparcie i pomysły na codzienność. Na nasze spotkania zapraszamy również specjalistów, którzy w atrakcyjny sposób przedstawiają interesujące nas tematy. Dzięki otwartości i niezwykłej przychylności Dyrekcji ze Szkoły Podstawowej nr 22 spotykamy się na sali zabaw w tejże szkole, gdzie nasze pociechy mogą m.in. poszaleć w basenie z kuleczkami. Spotkania w Klubie Rodziców są nieodpłatne.

Zatem jeśli:

  • jesteś mamą lub tatą małego dziecka
  • chcesz spotkać inne mamy i ojców
  • poszukujesz wsparcia lub chcesz wesprzeć innych
  • chcesz porozmawiać na tematy związane z rodzicielstwem
  • lubisz miło i twórczo spędzać czas

Zapraszamy na nasze spotkania w czwartki w godz. 16.30 – 18.30 w sali zabaw (sala nr 20, I piętro), która znajduje się we Wrocławiu w SP nr 22 przy ul. Stabłowickiej 143. Przed wybraniem się do Klubu koniecznie zadzwoń, aby dowiedzieć się, czy w danym tygodniu spotkanie jest zaplanowane.

Zapraszamy do współpracy osoby chcące udzielić nam wsparcia jako wolontariusze opiekujący się dziećmi oraz chętnych, aby nieodpłatnie podzielić się swoją wiedzą związaną z okresem połogu, opieką nad dziećmi, żywieniem, zdrowiem, dbaniem urodę itp.

Więcej informacji i kontakt: kontakt@familandia.pl

oraz pod nr telefonu:
Agnieszka, tel. 503 41 38 51
Lidia, tel. 695 745 135

Nasze spotkania Klubowe:

IMG_0205DSC_0015DSC_0018DSC_0054DSC_0124DSC_0168DSC_0186IMG_0043DSC_0210