Rodzina z Nastolatkiem

Czy Wasze dzieci wyrosły już na nastolatki? Jeśli tak, a zakładamy, że nastolatkami mogą być już osoby w wieku 11 lat, to mamy dla Was nie lada propozycję! Rozpoczynamy w Poradni Rodzinnej przy Parafii pw Św. Anny we Wrocławiu pilotażowy projekt Spotkań Rodzin Nastolatków. Na czym miałby on polegać?

Zapraszamy do projektu 3 rodziny, które mają „na pokładzie” choć jednego nastolatka. Raz w miesiącu, od marca do czerwca, będziemy spotykać się wspólnie ze wszystkimi rodzinami, aby porozmawiać na ważne dla Was tematy. Spotkania prowadzić będą psychoterapeutki: psycholog Katarzyna Czekierda prowadząca Grupy Terapeutyczne dla Dzieci, psycholog Anna Mazurczyk-Peisert z Fundacji Daruma i pedagog Agnieszka Helwing-Brodala ze Stowarzyszenia FamiLANDIA.

Spotkania umożliwią podzielenie się swoimi doświadczeniami oraz pomogą poznać inne punkty widzenia na przeżywane trudności. Projekt obejmuje 4 spotkania w grupie rodzin. Uczestnictwo w grupie z całą rodziną może wzmocnić każdą z nich, odciążyć emocjonalnie, uwalniając jej kreatywność i umożliwiając generowanie wcześniej nie dających się pomyśleć rozwiązań. Rodziny dzięki takiej pracy mogą przeżywać mniej napięcia, niepokoju i obaw. Jeśli chcielibyście się wzmocnić – zapraszamy Was serdecznie!

Zapisy e-mailowe: kontakt@familandia.pl

Terminy: 26.09, 17.10, 07.11 i 28.11.2020 w godz. 09.30-12.30
Uczestnictwo obejmuje wszystkie cztery spotkania.

Miejsce: Poradnia Rodzinna przy Parafii pw Św. Anny, ul. Brodzka 160 we Wrocławiu.

Spotkania są bezpłatne, współfinansowane ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).