Rozumieć dziecko przedszkolne

Zapraszamy nauczycieli do wzięcia udziału w najbliższych szkoleniach, m.in.: „Elementy metody Marii Montessori w codziennej pracy z dziećmi” i „Animator zabaw i działań plastycznych”. Więcej informacji i wykaz szkoleń w październiku w zakładce  Szkolenia dla nauczycieli.

W najbliższy czwartek (17.10.2013) odbędzie się warsztat dla rodziców pt.: „Jak stymulować rozwój dziecka w wieku przedszkolnym” w godz. 16.30-18.30 w SP nr 22. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY na kontakt@familandia.pl lub tel. 503413851. Zapraszamy serdecznie!

Zapraszamy do skorzystania z oferty Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – Praczach Odrzańskichlogo Wrocławia. W zakładce “Warsztaty dla Rodzicow Rozumieć dziecko” opublikowaliśmy tematy proponowanych warsztatów dla rodziców oraz ich opis. W zakładce “Konsultacje indywidualne” można zapoznać się z godzinami i zakresem porad specjalistów. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY pod nr tel. 503 41 38 51 lub e-mailowo: kontakt@familandia.pl.  Wszystkie działania Poradni są bezpłatne dzięki współfinansowaniu projektu ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

Wrocławska szkoła rodzenia „Mama Gaja” zaprasza na bezpłatne kursy szkoły rodzenia – szczegóły na stronie:  Mama Gaja