Rozwiń skrzydła II edycja

– kompleksowy program rozwoju osobistego dla kobiet.

Wiosna, wiosenne porządki, przyroda budzi się do życia…

– to dobry czas by pomyśleć o sobie i zrobić coś dla siebie.

Zapraszamy na wiosenny program rozwoju osobistego

ROZWIŃ SKRZYDŁA

Dzięki niemu staniesz się skuteczniejsza w osiąganiu zamierzonych celów, a Twój powrót na rynek pracy, po przerwie zawodowej związanej z opieką nad dziećmi, nie będzie taki straszny, jakby się mogło wydawać. Zapewniamy, że to będzie czas, w którym odkryjesz swój potencjał i siebie na nowo, by realizować się zawodowo, rodzinnie i towarzysko.

Jeśli:

 • Potrzebujesz na nowo odkryć swoje osobiste zasoby i mocne strony
 • Chcesz działać skutecznie, ale tylko na myśleniu o skuteczności się kończy
 • Planujesz wrócić do życia zawodowego, ale nie wiesz jak się za to zabrać, by nie ucierpiało na tym życie rodzinne lub towarzyskie
 • Patrzysz na swoje CV i choć je wysyłasz, nikt do Ciebie nie dzwoni
 • Dostajesz gęsiej skórki na myśl o rozmowie kwalifikacyjnej i procesie rekrutacji
 • Chcesz by udało Ci się zrealizować to, o czym skrycie marzysz
 • Chciałabyś wziąć udział w szkoleniu, ale przecież opiekujesz się dzieckiem w domu

….. to program rozwoju osobistego “Rozwiń skrzydła” jest właśnie DLA CIEBIE !!

Zapraszamy Cię do przyłączenia się do grupy inspirujących i świadomych siebie kobiet, które tak jak Ty poszukują wsparcia i możliwości rozwoju osobistego.

Dzięki wymianie doświadczeń w przyjaznej i ciepłej atmosferze oraz indywidualnej pracy z coachem ruszysz z miejsca, otrzymasz porządną dawkę wiosennej energii, nabierzesz pewności siebie i przygotujesz się na powrót do aktywnego życia zawodowego.

Dołączając do grupy kobiet dzielących te same pragnienia i marzenia co Ty przekonasz się, że to będzie jedna z lepszych decyzji tej wiosny.

Proponujemy Tobie  trzymiesięczną wspólną wędrówkę, w trakcie której zapewniamy Ci dużo radości, mnóstwo ćwiczeń i wytężonej pracy, a przede wszystkim udział w przygodzie jaką jest poznanie siebie i rozwój osobisty.

Chyba zgodzisz się, że zmiany wymagają czasu? Te trzy miesiące to czas od Nas dla Ciebie….

To nie będzie jednorazowy strzał motywacyjny, który mija po powrocie ze szkolenia do codziennych obowiązków. To systematyczna praca, która pozwoli Tobie wdrożyć istotne dla Ciebie zmiany do Twojego życia i zrealizować marzenia. Grupa będzie prowadzona metodą warsztatową z przeplatającymi się indywidualnymi sesjami coachingowymi.

Udział w programie Rozwiń skrzydła gwarantuje, że osiągniesz następujące efekty:

 • Poznasz siebie oraz określisz na jakim etapie życia się znajdujesz i co w tej chwili jest dla Ciebie najważniejsze
 • Odkryjesz swoje mocne strony i marzenia.
 • Zastanowisz się nad tym, po co jesteś na tym świecie? Co masz tu do zrobienia?
 • Wyznaczysz sobie cele do zrealizowania podczas programu i …. je zrealizujesz!
 • Nauczysz się zarządzać sobą w czasie.
 • Dowiesz się, co cię motywuje do działania.
 • Zastanowisz się nad swoją drogą zawodową i zaprojektujesz swoją ścieżkę kariery.
 • Zdobędziesz informacje na temat rynku pracy
 • Stworzysz CV, które otworzy ci drogę do twojej wymarzonej pracy
 • Przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej

A po za tym:

 • Nabierzesz pewności siebie.
 • Zaczniesz wprowadzać zmiany w swoim życiu.
 • Będziesz mogła podzielić się swoją historią…
 •                 …i zainspirować się historiami innych kobiet
 • Porzucisz ograniczenia i rozwiniesz skrzydła!

Przyłącz się już dziś i spotkaj się z inspirującymi i wspaniałymi kobietami,
t
akimi jak Ty sama!

Zaczynamy tuż przed Pierwszym Dniem Wiosny 19 marca 2018 r. (poniedziałek) o godz. 9.30.

Spotkania będą odbywać się cyklicznie w każdy kolejny poniedziałek w godz. 9.30-12.30. w Poradni Rodzinnej  przy parafii pw. Św. Anny przy ul. Brodzkiej 160.

 

Zaplanowanych jest 11 warsztatów w terminach:
19 i 26 marca, 9,16 i 23 kwietnia, 7,14,21 i 28 maja oraz 4 i 11 czerwca.
Terminy sesji coachingowych będą ustalane indywidualnie.

 

Inwestując w swój rozwój osobisty otrzymasz:

 • 3 miesiące inspirujących i ciekawych zajęć warsztatowych (11 spotkań) wraz z cotygodniowym pakietem ćwiczeń i zadań
 • 2 indywidualne sesje coachingowe
 • indywidulane konsultacje Twojego CV
 • wsparcie w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej
 • szansę spotkania gościa specjalnego, który….(ciii- to przecież niespodzianka)
 • materiały szkoleniowe
 • możliwość stworzenia własnej mapy marzeń
 • umiejętność bycia bardziej skuteczną i efektywną w osiąganiu celów
 • szansę na nawiązanie niepowtarzalnych znajomości z kobietami takimi jak TY
 • bufet ciasteczkowo – kawowy
 • w razie potrzeby opiekę nad Twoim dzieckiem, tak byś Ty w tym czasie mogła wiosennie rozkwitać
 • certyfikat, który będziesz z dumą pokazywać znajomym

Podczas spotkań zapewniamy opiekę nad dziećmi od 8 miesiąca życia w sali obok w kwocie 15 zł za warsztat. Opieka nad dziećmi jest dodatkowo płatna i będzie zorganizowana przy zapisie min. 4 dzieci.

Warunki udziału w programie:

 1. Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia na adres: zapisy.rs@gmail.com Formularz jest do pobrania tutaj Formularz_zgloszeniowy-Warsztaty RS 2018
  Decyduje kolejność zgłoszeń i termin pierwszej wpłaty.
 2. Dokonanie wpłaty na przesłany nr konta do 15 marca zgodnie z ustalonym sposobem płatności.
 3. W przypadku rezygnacji z udziału w grupie wcześniej niż na 5 dni przed pierwszym spotkaniem wniesiona opłata jest zwracana w całości. W przypadku późniejszej rezygnacji lub nieobecności na zajęciach wniesiona opłata nie jest zwracana.
 4. Warunki opieki nad dziećmi będą przekazywane indywidualnie zainteresowanym osobom.

Ilość miejsc w grupie jest ograniczona i decyduje kolejność dokonywanych wpłat.

Prowadzące:

Dominika Łysio – trener, wieloletni praktyk w obszarze rozwoju i szkoleń pracowników, zawodowo związana z obszarem HR. Prowadziła warsztaty w trakcie pierwszej edycji programu „Rozwiń skrzydła”, który uzyskał w ankietach uczestniczek łączną ocenę 4,95 (w skali od 1 do 5) Aktywnie propagująca talenty Instytutu Gallupa, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. W pracy zawodowej była odpowiedzialna za prowadzenie szkoleń jako trener wewnętrzny w obszarze oceny pracowniczej. W swoim działaniu stosuje praktyczne podejście oraz kreatywne formy pracy.
Absolwentka University of West London gdzie zdobyła tytuł magistra z wyróżnieniem w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci, zwolenniczka wychowania w duchu pozytywnego wzmocnienia, działająca społecznie w szkole w Radzie Rodziców. Chętnie dzieląca się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Zaczytana w kryminałach, książkach z pozytywnym zakończeniem i marząca o podróży do Singapuru.

Anna Krakowiak – certyfikowany coach ICF i projektant kariery z dużym potencjałem. Fascynatka rozwoju osobistego, która drobnymi kroczkami przekwalifikowała się z osoby zarządzającej produkcją w firmie budowlanej w coacha i trenera. Podczas pierwszej edycji programu „Rozwiń skrzydła” prowadziła indywidualne sesje coachingowe, które wszystkie uczestniczki oceniły jako inspirujące i motywujące.
W swojej praktyce zawodowej wspiera młodych ludzi – uczniów gimnazjów – w wyborze ich dalszej edukacji i mamy wracające na rynek pracy w kształtowaniu ich drogi zawodowej. Obecnie zmierzająca do pracy swoich marzeń związanej z asystowaniem innym w rozkwicie ich kariery zawodowej. Jej misją jest wspieranie ludzi w rozwoju i wydobywanie z nich ich potencjału.
Prywatnie mama trójki dzieci, ćwicząca na co dzień cierpliwość, próbująca pogodzić życie rodzinne i zawodowe z ciągłym rozwojem osobistym. Uwielbia momenty ciszy i spokoju, które odnajduje „grzebiąc” w ziemi w przydomowym ogródku. Marzy o podróży do Ameryki Południowej i zamieszkaniu w Hiszpanii.

 

Zobacz co mówią uczestniczki poprzedniej edycji programu „Rozwiń skrzydła”

Jestem najlepszym świadectwem kursu „Rozwiń skrzydła”. Zmęczona macierzyństwem postanowiłam pójść na ten kurs i zatroszczyć się o siebie. Wspaniałe, ciepłe i życzliwe kobiety. Kompetentne i z dużą dozą optymizmu prowadzące. Atmosfera luźna, domowa – żal kończyć zajęcia. Intensywne warsztaty, na których odkryłam siebie na nowo, dużo przemyśleń, postanowień. Po pełnym cyklu zajęć (min. dzięki stworzeniu swojego CV na nowo i wyznaczeniu drogi zawodowej) od razu dostałam pracę ! a moje CV zauroczyło mojego pracodawcę.  Polecam wszystkim kobietom, mamom, które w macierzyńskich obowiązkach pragną powiewu świeżości i zmiany 🙂
Beata

 Warsztaty „Rozwiń Skrzydła” mnie zaskoczyły,  otworzyły mi oczy na cały wachlarz możliwości i szans rozwoju, pracy nad sobą, swoją karierą a szczególnie nad swoimi potrzebami. Dzięki Dominice poznałam swoje mocne strony a Ania zaraziła mnie swoim optymizmem. Warsztaty polecam każdej mamie,  która obawia się swojego powrotu do pracy oraz tym które stoją na rozdrożu. Dominika i Ania pomogą znaleźć drogę do swojego spełnienia.
Ania

Warsztaty „Rozwiń Skrzydła” były dla mnie szansą na to, aby się zatrzymać i stworzyć przestrzeń dla siebie. Wreszcie miałam okazję aby przypatrzeć się swoim pragnieniom, marzeniom i planom. Warsztaty pomogły mi wyznaczyć cele na przyszłość i wyposażyły w narzędzia, które pozwolą te cele osiągnąć. To był fantastyczny czas, podczas którego zaczerpnęłam masę inspiracji, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, spojrzałam na siebie z nieco innej perspektywy, nabrałam sił i motywacji do działania i do tego poznałam świetne dziewczyny, z którymi utrzymuję kontakt również po zakończeniu warsztatów. Ania z Dominiką rzeczywiście wiedzą jak pomóc w rozwijaniu skrzydeł i potrafią dobrze przygotować do wysokich lotów. Gorąco polecam!
Kasia

Warsztaty „Rozwiń skrzydła” to inwestycja w SIEBIE. Mobilizują  do podjęcia działań i dają narzędzia do ich realizacji….. A efektem ubocznym są nowe znajomości  i pozytywna energia 🙂
Monika

Na warsztat „Rozwiń skrzydła” przyszłam w kiepskiej kondycji życiowej w nadziei, że spotkam ciekawych ludzi, bez oczekiwań i chęci zmiany mojej sytuacji zawodowej. Z warsztatów wyszłam zaskoczona tym, że jednak w trakcie ich trwania zadziały się ważne w moim życiu zmiany (m.in. zrezygnowałam z pracy, która zapewniała mi wysoki dochód, a zaczęłam robić to, co jest moją pasją). Praca na swoich zasobach i mocnych stronach, tworzenie mapy marzeń (oraz inne punkty programu-logicznie ułożone w całość) pozwoliły mi zobaczyć to kim chcę być i stworzyć swoją wizję zawodową na 20 lat do przodu. Czuję powiew nowych sił i odwagę do spełniania swoich marzeń. No i poznałam wspaniałe kobiety. Myślę, że jak do tej pory był to jeden z najważniejszych moim życiu  warsztatów, w jakim brałam udział. Szczerze polecam!
Ela

Warsztaty były przeprowadzone w perfekcyjny sposób, począwszy od wnikliwego zaplanowania tematyki i planu zajęć, poprzez doskonałą ich organizację. Podczas spędzanych razem godzin można było odczuć przemiłą, pozytywną atmosferę.(…) Różnorodne formy działań naszych trenerek oraz realna, szczera i wnikliwa pomoc wpływały na nasze pozytywne wzrastanie.(…)
Uważam, że czas spędzony na warsztatach jest świetną inwestycją w siebie. Pomaga w dążeniu do bycia najlepszą wersją samej siebie. Zajęcia prowadzone w kameralnej grupie kobiet sprzyjają obiektywnej i pomocnej możliwości zobaczenia się w oczach innych, co też często pogłębia wiedzę o sobie. Dają też możliwość podzielenia się doświadczeniami, czy pochwalenia już osiągniętymi sukcesami.
Dodatkowym atutem jest zapewniona opieka dla naszych dzieci, co niejednokrotnie bardzo ułatwia możliwość wzięcia udziału w zajęciach.
Klaudia