Świadoma mama

Świadoma mama

  • W imieniu organizatorów zapraszamy na bezpłatne spotkania w projekcie „Świadoma mama” dla kobiet w ciąży oraz kobiet w okresie macierzyństwa. W programie znajdują się m.in. porady specjalistów i sesje fotograficzne. W każdym spotkaniu towarzyszyć mamom będą również znane Mamy ze świata mediów, które uświadamiają, że każda Mama – nawet ta bardzo znana i zapracowana, poświęca dużo czasu i uwagi swojemu dziecku. Wyróżnić tutaj możemy aktorkę – obecną ambasadorkę akcji – Paulinę Holtz. Event we Wrocławiu odbędzie się 3 lipca 2014 roku w Hotelu Mercure.

 

  • Przyszłych przedszkolaków z rodzicami zapraszamy na zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków!
    Czas: wtorki, piątki w godzinach 17:15-18.30
    Miejsce: Przedszkole nr 62 przy ul. Stabłowickiej 97 we Wrocławiu
    OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! – tel. 663 748 741, szczegóły

 

  •  W tym roku szkolnym zakończyliśmy już spotkania w Klubie Rodziców – na przyszłe zapraszamy od września. Planujemy już nowe tematy na warsztaty dla rodziców i opiekunów. Bardzo dziękujemy Pracownikom i Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 22 za udostępnienie nam szkoły na ten cel.

 

  • logo WrocławiaW ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – Praczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl). W miesiącach wakacyjnych Poradnia będzie czynna w sierpniu – w lipcu nie pracujemy.