Sylabowa Metoda Krakowska nauki czytania

 • Jak mówić, jak słuchaćTrwa nabór na grupę warsztatową dla Rodziców pt. „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły„. To cykl 6-ciu trzygodzinnych spotkań odbywających się dwa razy w miesiącu. Początek zajęć: 18.10.2014. Zgłoszenia do 10.10.2014 na kontakt@familandia.pl Szczegóły

 

 

 • Zapraszamy nauczycieli placówek oświatowych na najbliższe szkolenia:
  08.10 – Elementy metody Marii Montessori w codziennej pracy z dziećmi.
  11.10 – Jak poprowadzić ciekawe zajęcia grupowe z wykorzystaniem metody sylabowego czytania prof.J.Cieszyńskiej.
  15.10 – Zabawy muzyczne – „ZIMA”
  Szczegóły

 

 • Rodziców i opiekunów zapraszamy na najbliższy warsztat z cyklu „Rozumieć dziecko” pt.: „Bombardowanie miłością i pranie mózgu, czyli co każdy rodzic powinien wiedzieć o sektach.” w dniu 16.10.2014 (czwartek) w godzinach 16.30-18.30 w Poradni Rodzinnej przy ul. Brodzkiej 160. Obowiązują zapisy! na kontakt@familandia.pl lub tel. 503 41 38 51 (sms-owo).

 

 • W ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – logo WrocławiaPraczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl).