Szkolenia dla nauczycieli w roku szkolnym 2017/18

Kończymy już prace nad nowym „Informatorem szkoleniowym dla nauczycieli” na rok szkolny 2017/18. Niedługo opublikujemy jego pełną wersję 🙂 Zaglądajcie na naszą stronę lub prześlijcie nam swój adres emailowy – wyślemy Informator na Waszą skrzynkę pocztową. Piszcie na: szkolenia@familandia.pl

 

 

 Inaugurujemy rok szkoleniowy propozycją muzyczną:
Zapraszamy na pierwsze szkolenie już 23.09.2017 pt.: „Zabawy muzyczno-ruchowe oraz elementy systemu „Edukacji przez ruch” Doroty Dziamskiej”.
Opis szkolenia 

 

 

 

Rozpoczynamy nabór na warsztaty umiejętności wychowawczych pt.: „Jak mówić, aby dzieci słuchały, jak słuchać, aby dzieci mówiły?„. Warsztat rozpocznie się 09.09.2017 – zapraszamy serdecznie!

Opis warsztatu

 

 

 

 

 Od września będziemy kontynuować projekt „Świadomi dorośli – mniej przemocy”. W ramach projektu możemy przyjechać do Twojego żłobka, przedszkola lub szkoły podstawowej na terenie Wrocławia i przeprowadzić bezpłatne warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Projekt jest współfinansowany przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl)  Szczegóły projektu

 

 

 

Porlogo Wrocławiaadnia Rodzinna przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu-Praczach Odrzańskich zaprasza na warsztaty i konsultacje indywidualne. Działania w ramach poradni są bezpłatne, współfinansowane przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl)