Szkolenie dla animatorów

  • 28.06.2014 dla animatorów zabaw i nauczycieli przedszkola organizujemy ostatnie w tym roku szkolnym szkolenie pt.: „Animator zabaw i działań społecznych„. Zapraszamy serdecznie! Szczegóły

 

  • Przyszłych przedszkolaków z rodzicami zapraszamy na zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków!
    Czas: wtorki, piątki w godzinach 17:15-18.30
    Miejsce: Przedszkole nr 62 przy ul. Stabłowickiej 97 we Wrocławiu
    OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! – tel. 663 748 741, szczegóły

 

  •  W tym roku szkolnym zakończyliśmy już spotkania w Klubie Rodziców – na przyszłe zapraszamy od września. Planujemy już nowe tematy na warsztaty dla rodziców i opiekunów. Bardzo dziękujemy Pracownikom i Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 22 za udostępnienie nam szkoły na ten cel.

 

  • logo WrocławiaW ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – Praczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl). W miesiącach wakacyjnych Poradnia będzie czynna w sierpniu – w lipcu nie pracujemy.