Szkolenie „Integracja odruchów wg Sally Goddart”

 • Zapraszamy nauczycieli i logopedów na najbliższe szkolenia:
 • 12.06.2016 – Skuteczne metody pracy logopedycznej cz. III więcej
  Prowadząca: dr Iwona Michalak-Widera
 • 24-25.09.2016 – WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECI ZE SPECYFICZNYMI PROBLEMAMI W NAUCE WG PROGRAMU INTEGRACJI ODRUCHÓW SALLY GODDARDBLYTHE więcej
  Prowadzące: mgr Bogna Stępień Błachowiak i mgr Aleksandra Skubel
 • 29.10.2016Karty Oceny Rozwoju Psychoruchowego KORP – standaryzowane narzędzie diagnozy dzieci od 1 mż do 9 rż więcej
  Prowadzące: mgr Elżbieta Bogacz, mgr Anna Bogacz

 

 

michelangelo-71282__340

Jesteśmy w trakcie realizacji projektu „Świadomi dorośli – mniej przemocy” dla wrocławskich przedszkoli i szkół podstawowych. Zainteresowane placówki, które nie dostały się do programu zachęcamy do przysyłania ankiet zgłoszeniowych – będą pierwsze w kolejnym naborze! Zapraszamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa oraz opisem warsztatów.

 

 

   • Najbliższy warsztat dla rodziców w cyklu „Rozumieć dziecko” w Poradni Rodzinnej odbędzie się 09.06.2016. Temat warsztatu: „Kiedy Twoja złość krzywdzi dziecko?”. Zapraszamy!

 

 

  • W ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – logo WrocławiaPraczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl).