Techniki behawioralne dla dzieci

 

  • UWAGA! Stowarzyszenie FamiLANDIA otwiera na Stabłowicach nowy Gabinet Terapeutyczny! W ofercie proponujemy terapię logopedyczną, pedagogiczną, psychologiczną, biblioterapię oraz doradztwo zawodowe i wychowawcze. Szczegóły już wkrótce!

 

  • Zapraszamy nauczycieli placówek oświatowych na najbliższe szkolenia:

19.11 – Święta Bożego Narodzenia – plastyczne inspiracje.
22.11 – Techniki behawioralne w pracy z dziećmi.
22.11 – Skuteczne metody pracy z dzieckiem z wadą wymowy,
prowadząca: dr Iwona Michalak-Widera Szczegóły
06.12 – Integracja sensoryczna – jak rozpoznać zaburzenia u dziecka?
13.12 – Zabawy melodyczno-rytmiczne z użyciem wstążki.
Szczegóły

 

  • NIE ma już miejsc na najbliższy warsztat z cyklu „Rozumieć dziecko” dla rodziców i opiekunów pt.: „Słowa mają moc, czyli o sztuce doceniania” w dniu 20.11.2014. Zapraszamy na kolejny waresztat pt.: „Nie chcesz wychować niejadka? – Bobas Lubi Wybór!„, który odbędzie się 27.11.2014 w Przedszkolu nr 62 przy ul. Stabłowickiej 97 w godzinach 16.30-18.30. Pozostało 6 miejsc wolnych, obowiązują zapisy! na kontakt@familandia.pl lub tel. 503 41 38 51 (sms-owo).

 

  • W ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – logo WrocławiaPraczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl).