Wakacje 2019

Zapraszamy Rodziców na letnią, weekendową edycję warsztatów umiejętności wychowawczych „Jak mówić, aby dzieci słuchały, jak słuchać, aby dzieci mówiły?” Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ

Od października będziemy wraz z Uniwersytetem Wrocławskim prowadzić stałą grupę superwizyjną dla Nauczycieli, Psychologów i Pedagogów szkolnych – szczegóły TUTAJ.

Informujemy, iż w miesiącu lipcu nie pracujemy stale i możemy mieć przerwy w odpowiadaniu na korespondencję. Wszelkie zapytania, emaile, zgłoszenia najlepiej wysyłać do nas w sierpniu. Do zobaczenia!

Zapraszamy do odwiedzania naszych profili na facebooku:

Stowarzyszenie FamiLANDIA – na którym znajdziecie Państwo mnóstwo przydatnych informacji z dziedzin: psychologia, pedagogika, logopedia i coaching kariery
oraz
Szkolenia Familandia z ofertami planowanych szkoleń dla Nauczycieli, Logopedów, Psychologów i Pedagogów szkolnych. Z radością informujemy, iż decyzją Zarządu Stowarzyszenia dopisaliśmy do naszych celów statutowych doskonalenie zawodowe Nauczycieli, co pozwoli na możliwość zwrotu kosztów szkolenia przez placówki oświatowe.

Zapraszamy do naszych gabinetów terapeutycznych