Wiosenne nutki

Termin: 30.03.2019 (sobota), w godz. 09.00 – 13.00

Miejsce: Przedszkole pod Wierzbami, ul. Stabłowicka 95, Wrocław

Prowadząca:

mgr Natalia Ogorełkowa-Stanko – absolwentka Państwowego Instytut Muzyczno-Pedagogicznego Melitopol oraz Akademi Muzyczncznej we Wrocławiu. Pracuje od wielu lat jako nauczyciel gry na fortepianie, muzykoterapeuta, rytmiczka oraz na Uniwersytecie Wrocławskim jako wykładowca kierunków: Muzykoterapia, Edukacja Muzyczna w Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Z pasją wprowadza nowatorskie propozycje metod pracy z dziećmi.

Program szkolenia:

– Piosenki i zabawy o tematyce wiosennej oraz na dzień Mamy, Pożegnania z Przedszkolem

– Scenariusze:  Bal na łące ( 3 latki), Na ludowo ( 4 latki), Morskie przygody ( 5 latki), Calineczka ( 5-6 latki)

Szkolenia zawierają bardzo łatwe i ciekawe zabawy muzyczne, rozwijające motorykę, pamięć, koncentrację i słuch, zabawy z instrumentami perkusyjnymi oraz różnymi atrybutami (chusty, szarfy, pompony). Na zakończenie przedstawię swoje najlepsze pomysły na uroczystości przedszkolne, zawarte w scenariuszach i nagraniach CD. Mogę się pochwalić nowymi formami pracy z dziećmi: pantomimą, musicalem, teatrem piosenki. („Kopciuszek”, „Smerfy u Babci”, „Dziadek do orzechów”, „Calineczka” i t.d.)” – N. Ogorełkowa-Stanko.

Koszt: 150 zł od osoby. W cenę wliczona jest przerwa kawowa, zaświadczenia oraz materiały dydaktyczne dla uczestników wraz ze scenariuszami i płytą CD.

Zapisy i kontakt: e-mail: szkolenia@familandia.pl (w tytule proszę podać nazwę szkolenia), tel. 695-745-135, 503-41-38-51