Jak wspierać rozwój przedszkolaka?

 • Jak mówić, jak słuchaćRozpoczynamy nabór na grupę warsztatową dla Rodziców pt. „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły„. To cykl 6-ciu trzygodzinnych spotkań odbywających się dwa razy w miesiącu. Początek zajęć: 18.10.2014. Zgłoszenia do 10.10.2014 na kontakt@familandia.pl Szczegóły

 

 • Przedstawiamy Państwu nowy Informator Szkoleniowy dla Nauczycieli na rok szkolny 2014/15. W pracach nad informatorem starałyśmy się uwzględnić Państwa sugestie i potrzeby, dlatego w tej edycji znajdziecie Państwo wiele propozycji logopedycznych, szkoleń z zabawami ruchowymi, plastycznymi oraz propozycji wychowawczych.
 • Informator szkoleniowy FamiLANDII 2014_15

 

 • Pozytywna dyscyplina i Dzieci z ZAZapraszamy nauczycieli placówek oświatowych na najbliższe szkolenia:
  03.10 – Pozytywna dyscyplina w praktyce.
  04.10 – Dzieci z Zespołem Aspergera i ze spektrum Autyzmu.
  Szczegóły na plakacie obok:

 

 • Rodziców i opiekunów zapraszamy na najbliższy warsztat z cyklu „Rozumieć dziecko” pt.: „Jak wspierać rozwój przedszkolaka – zabawy przygotowujące do przyszłej nauki czytania i pisania.” w dniu 25.09.2014 (czwartek) w godzinach 16.30-18.30 w Przedszkolu nr 62, przy ul. Stabłowickiej 97. Obowiązują zapisy! na kontakt@familandia.pl lub tel. 503 41 38 51 (sms-owo).

 

 

 • W ramach Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu – logo WrocławiaPraczach Odrzańskich jest możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów (prawnika, pedagoga, psychologa, doradcy życia rodzinnego i duszpasterza), wzięcia udziału w warsztatach dla Rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko” oraz warsztatach dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą”. Oferta Poradni jest bezpłatna, współfinansowana przez Gminę Wrocław (www.wroclaw.pl).