Zabawy muzyczne – ZIMA

Termin: 05.10.2019 (sobota), w godz. 09.00 – 14.00

Miejsce: Przedszkole pod Wierzbami, ul. Stabłowicka 95, Wrocław

Prowadząca:

mgr Natalia Ogorełkowa-Stanko – absolwentka Państwowego Instytut Muzyczno-Pedagogicznego Melitopol oraz Akademi Muzyczncznej we Wrocławiu. Pracuje od wielu lat jako nauczyciel gry na fortepianie, muzykoterapeuta, rytmiczka oraz na Uniwersytecie Wrocławskim jako wykładowca kierunków: Muzykoterapia, Edukacja Muzyczna w Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Z pasją wprowadza nowatorskie propozycje metod pracy z dziećmi.

Program szkolenia:

– zabawy rytmizujące;
-ćwiczenia relaksacyjne;
– piosenki;
– pląsy i tańce;
-gra na instrumentach perkusyjnych.

Szkolenie wraz z propozycją uroczystości dla różnych grup wiekowych: „Jasełka”, „Dzień Babci i Dziadka” z płytą CD.

Szkolenia zawierają bardzo łatwe i ciekawe zabawy muzyczne, rozwijające motorykę, pamięć, koncentrację i słuch, zabawy z instrumentami perkusyjnymi oraz różnymi atrybutami (chusty, szarfy, pompony). Na zakończenie przedstawię swoje najlepsze pomysły na uroczystości przedszkolne, zawarte w scenariuszach i nagraniach CD. Mogę się pochwalić nowymi formami pracy z dziećmi: pantomimą, musicalem, teatrem piosenki. („Kopciuszek”, „Smerfy u Babci”, „Dziadek do orzechów”, „Calineczka” i t.d.)” – N. Ogorełkowa-Stanko.

Koszt: 150 zł od osoby. W cenę wliczona jest przerwa kawowa, zaświadczenia oraz materiały dydaktyczne dla uczestników wraz ze scenariuszami i płytą CD.

Zapisy i kontakt: e-mail: szkolenia@familandia.pl (w tytule proszę podać nazwę szkolenia), tel. 695-745-135, 503-41-38-51