Zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków

Najbliższe spotkanie Klubu Rodziców odbędzie się w dniu 13.06.2013. Będzie to luźne spotkanie w kuleczkowej sali zabaw. W następnym tygodniu (20.06) wszystkich zainteresowanych zapraszamy na warsztat „Jak mówić, żeby inni chcieli nas słuchać – o emisji głosu słów kilka”, szczegóły podamy wkrótce.

Zapraszamy serdecznie dzieci i rodziców na „Zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków” dla 2-3 latków. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i środy w godzinach od 16.30 – 18.00 w Przedszkolu nr 62 przy ul. Stabłowickiej.  Szczegóły

W zakładkach Klub Rodziców i BYĆ MAMĄ dodaliśmy kilka zdjęć z naszych spotkań. Niedługo stworzymy galerię zdjęć – jeśli posiadacie zdjęcia z różnych naszych projektów prosimy o przysłanie na kontakt@familandia.pl. Opublikujemy je na naszej stronie.

Pierwsza część projektu Poradni Rodzinnej przy Parafii pw. Św. Anny we Wrocławiu-Praczach Odrzańskich została zakończona. W ramach projektu odbyły się warsztaty dla rodziców z cyklu „Rozumieć dziecko”, warsztaty dla mam z dziećmi do 1-go roku życia pt.: „Być mamą” oraz udzielono wielu konsultacji specjalistycznych: psychologa, pedagoga, prawnika, doradcy życia rodzinnego oraz duszpasterza. Druga część projektu planowana jest po wakacjach w miesiącach: wrzesień, październik i listopad. W sierpniu opublikujemy dokładny harmonogram pracy Poradni.

Polecamy ciekawą inicjatywę dla pracujących w domu rodziców – Klub Pracy Rodzica. Wszystkich zainteresowanych stworzeniem grupy rodziców pracujących razem prosimy o kontakt. Szczegóły na stronie www.klubpracyrodzica.pl